Darbo su jaunimu specialistai

VšĮ Kauno miesto poliklinikos Jaunimo centras vykdo darbą su jaunimu gatvėje (sutartis su Kauno miesto savivaldybe, Nr. SR-698, 2020 m. rugsėjo 14 d.).

Darbas su jaunimu gatvėje vykdomas Aleksoto, Dainavos ir Petrašiūnų seniūnijose, siekiant mažinti jaunimo, leidžiančio laiką gatvėje, socialinę atskirtį, ugdyti jo asmenines vertybes bei didinti jo galimybes pilnavertiškai dalyvauti visuomenės gyvenime. Jaunimo darbuotojai reguliariai lankosi kiekvienoje seniūnijose 2 kartus per savaitę, praleisdami ten bent po 2 valandas. Darbuotojus dažniausiai sutikti galima jaunuolių pamėgtose susibūrimo vietose seniūnijų parkuose, mokyklų stadionuose: Draugystės, Dainavos, Aleksoto bei Naugardiškių parkuose, o taip pat Kauno Petrašiūnų progimnazijos apylinkėse.


Darbą su jaunimu gatvėje organizuoja ir vykdo darbo su jaunimu specialistai:

  


Ieva Milašiūtė

,,Esu Ieva - jaunimo darbuotoja. Baigiau psichologiją ir savo kelią tęsiu menų terapijos studijose. Daug metų šokau gatvės šokius, o dabar laisvalaikiu žaidžiu ledo ritulį! Tačiau gyvenimo neįsivaizduoju ir be ramių vakarų su serialais, pasivaikščiojimų gamtoje ir žiūrėjimo į dangų. Manau, kad išbandyti kuo daugiau veiklų ir patirti įvairiausių pojūčių gyvenime yra naudinga. Susitiksime Aleksote ir Dainavoje - iki greito!"

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
 

   
   


Judita Sajauskaitė

Informacija ruošiama.
   
© 2010 Jaunimo centras