Darbo su jaunimu specialistai

VšĮ Kauno miesto poliklinikos Jaunimo centras vykdo darbą su jaunimu gatvėje (sutartis su Kauno miesto savivaldybe, Nr. SR-698, 2020 m. rugsėjo 14 d.).

Darbas su jaunimu gatvėje vykdomas Aleksoto, Dainavos ir Petrašiūnų seniūnijose, siekiant mažinti jaunimo, leidžiančio laiką gatvėje, socialinę atskirtį, ugdyti jo asmenines vertybes bei didinti jo galimybes pilnavertiškai dalyvauti visuomenės gyvenime. Jaunimo darbuotojai reguliariai lankosi kiekvienoje seniūnijose 2 kartus per savaitę, praleisdami ten bent po 2 valandas. Darbuotojus dažniausiai sutikti galima jaunuolių pamėgtose susibūrimo vietose seniūnijų parkuose, mokyklų stadionuose: Draugystės, Dainavos, Aleksoto bei Naugardiškių parkuose, o taip pat Kauno Petrašiūnų progimnazijos apylinkėse.


Darbą su jaunimu gatvėje organizuoja ir vykdo darbo su jaunimu specialistai:


 


Andrijana Šležaitė

Kiekvienam iš mūsų kartais reikia nedidelio padrąsinimo, kad imtume labiau tikėti savimi, tačiau ne visuomet iš aplinkos sulaukiame reikiamo pastiprinimo. Tikiu, kad dirbant su jaunimu atsiranda galimybė suteikti tą padrąsinimą, kuris gali padėti jaunuoliui tapti stipriu, savo gyvenimą kuriančiu žmogumi.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 


Ieva Milašiūtė


Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Svajonė Leleikaitė

„Sveiki, aš esu Svajonė. Esu jaunimo darbuotoja. Neseniai baigiau socialinio darbo trečią kursą. Mano vardas iš tikrųjų man labai tinka, kadangi mėgstu pasvajoti. Tikiu, jog svajones galima paversti tikslais. Laisvalaikiu mėgstu keliauti ir atrasti įvairius paslėptus kampelius Lietuvoje bei pasaulyje. Taip pat esu didelė muzikos mėgėja. Klausau įvairių muzikos žanrų pradedant roku ir baigiant hyperpop’u. Ypatingai domiuosi neįprasta muzika, tad jeigu turėsite dainų rekomendacijų, visada norėsiu išgirsti. Tikiuosi susitiksime Dainavoje ir Aleksote!"

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   
© 2010 Jaunimo centras