Darbo su jaunimu specialistai

VšĮ Kauno miesto poliklinikos Jaunimo centras vykdo darbą su jaunimu gatvėje (sutartis su Kauno miesto savivaldybe, Nr. SR-698, 2020 m. rugsėjo 14 d.).

Darbas su jaunimu gatvėje vykdomas Aleksoto, Dainavos ir Petrašiūnų seniūnijose, siekiant mažinti jaunimo, leidžiančio laiką gatvėje, socialinę atskirtį, ugdyti jo asmenines vertybes bei didinti jo galimybes pilnavertiškai dalyvauti visuomenės gyvenime. Jaunimo darbuotojai reguliariai lankosi kiekvienoje seniūnijose 2 kartus per savaitę, praleisdami ten bent po 2 valandas. Darbuotojus dažniausiai sutikti galima jaunuolių pamėgtose susibūrimo vietose seniūnijų parkuose, mokyklų stadionuose: Draugystės, Dainavos, Aleksoto bei Naugardiškių parkuose, o taip pat Kauno Petrašiūnų progimnazijos apylinkėse.


Darbą su jaunimu gatvėje organizuoja ir vykdo darbo su jaunimu specialistai:

  


Ieva Milašiūtė

,,Esu Ieva - jaunimo darbuotoja. Baigiau psichologiją ir savo kelią tęsiu menų terapijos studijose. Daug metų šokau gatvės šokius, o dabar laisvalaikiu žaidžiu ledo ritulį! Tačiau gyvenimo neįsivaizduoju ir be ramių vakarų su serialais, pasivaikščiojimų gamtoje ir žiūrėjimo į dangų. Manau, kad išbandyti kuo daugiau veiklų ir patirti įvairiausių pojūčių gyvenime yra naudinga. Susitiksime Aleksote ir Dainavoje - iki greito!"

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
 Svajonė Leleikaitė


,,Sveiki, aš esu Svajonė. Esu jaunimo darbuotoja. Mano vardas iš tikrųjų man labai tinka, kadangi mėgstu pasvajoti. Tikiu, jog svajones galima paversti tikslais. Laisvalaikiu mėgstu keliauti ir atrasti įvairius paslėptus kampelius Lietuvoje bei pasaulyje. Taip pat esu didelė muzikos mėgėja. Klausau įvairių muzikos žanrų pradedant roku ir baigiant hyperpop’u. Ypatingai domiuosi neįprasta muzika, tad jeigu turėsite dainų rekomendacijų, visada norėsiu išgirsti. Tikiuosi susitiksime Dainavoje ir Aleksote!"

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

     Tadas Gasparavičius

„Sveiki, aš Tadas, ,,Visi savi Kaune“ komandos narys. Mane galite sutikti, o gal jau sutikote Dainavos, Petrašiūnų ir Aleksoto mikrorajonuose. Be darbo su jaunimu dar studijuoju Vytauto Didžiojo universitete socialinį darbą. Laisvalaikiu daug dėmesio skiriu asmeniniam tobulėjimui, poilsiui. Įprastai laiką leidžiu gamtoje. Jei leidžia oro sąlygos, iškylauju, vaikštau, važinėju dviračiu, užsiimu išlikimo apyrankių gamyba, klausausi jazz‘o, pop ir kt., muzikos. Esu atviras ir linkęs bendraut, tad, sutikę mane, galite drąsiai klausti. Visko nežinau, bet kartu rasime sprendimą. Na ir pabaigai – mėgstu įvairaus žanro filmus, serialus, podcast‘us tad kviečiu apsikeisti rekomendacijomis. Iki susitikimo!”

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   
© 2010 Jaunimo centras